1 / 5
Ski pantaloni 116
500 МКД
03.03.2022 14:14

Карпош / Скопје

Ski vodootporni pantaloni rozeva ciklama boja. Broj 116, dolzina od struk do dole 70cm, struk 28cm. Preramkite moze da se vadat, na nogavicata ima flurocentna lenta. Mnogu ubav materijal, socuvani kako novi.
Poradi nedostig na vreme, ne prakam po kargo.

Категорија: Беби и Детски производи / Детска женска облека / >92

Се продава од:

oglasi
Потврден огласувач
070729770
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам