1 / 10
Iphone XS 64 gb Gold
17.000 МКД
11.08.2022 16:44

Охрид / Охрид

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone XS 64 gb Gold

Боја:

Roségold

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Iphone XS 64 gb Gold
Telefonot raboti na site mrezi
- Face id raboti
- True tone,
- batery health 85%
Pozadi e skrseno stakloto
Donesen od Svajcarija
So tel odi org polnac, usb kabel i silikonska maska!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

zzzz
Потврден огласувач
070519760
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам