1 / 2
Yamaha Virago XV125
1.950 €
04.06.2023 22:29

Виница / Виница

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1998

Модел:

Virago XV125

Километри:

10000

Motorot e so MK dokumenti, vo odlicna sostojba bez maana, raboti perfektno. 4-takten V-motor so mnogu mala potrosuvacka na gorivo. Gumite treba dopolnitelno da se zamenat.
Bez zameni !

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
078239983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам