1 / 8
Objekti (881m2) + Parceli (5300m2)
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 13:15

Демир Хисар

Квадратура:

881 m²

Objekti od poranesna zivinarska farma - 881m2
Objekt za ziveenje + pomosni objekti
Parceli - 5300m2
So imoten list, se naogja vo selo sopotnica.
Priklucok za industriska struja + priklucok za domakjinstvo, voda od selski vodovot + sopstven izvor hidrofor.
Povrzano so asfalten pat so ulicno osvetluvanje.
Za povekje informacii javete se na - 070 237 113

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070237113
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам