1 / 1
Maticna cpu ram
800 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 22:18

Куманово / Куманово

Se prodava combo
Gigabyte ga-g31m-s2p
2x1gb ddr2 kingston hyperx 667mhz
Core 2 duo e5400

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
070316718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам