1 / 1
STK 4141II
1.000 МКД
Цената не е фиксна
03.09.2022 10:55

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Ново IC за стерео појачувач 2x100 W STK 4141II.

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Останато

Се продава од:

Бимбо
Потврден огласувач
075236328
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам