1 / 8
Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni
29.000 €
01.02.2023 14:29

Охрид / Охрид

Квадратура:

2103 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava ovoshtarnik zasaden so cereshni vo mesto vikano trnovo.
33 stebla 11 godishni i 45 stebla 6 godishni.
KP 390 KO Ohrid 4
Imoten list 1719
Pod zgrada 29m2
Niva 2103 m2
Bushotina od 20 metri , potopna pumpa za navodnuvanje i agregat na benzin ,legaliziran objekt od 29m2.
Kontakt 071 375 762

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
071375761
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам