1 / 6
C&A Jakna za 14 - 16 god.
900 МКД
06.03.2022 19:15

Бутел / Скопје

Тип на облека:

Јакни / сакоа

Големина:

176

Боја:

Портокалова

Ubava topla zimska jakna od C&A Germanija, za 14-16 god, kako nova. Dimenzii: rakav 62 cm, dolzina nanpred po patentot 63 cm

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Облека за момчиња

Се продава од:

Мирко
Потврден огласувач
00491639241788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам