1 / 12
Ocila за zastita od UV zraci od elektronski uredi
400 МКД
13.08.2022 13:38

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Останато

Големина:

L

Боја:

Други

Ocila за zastita od UV zraci od elektronski uredi
075 248 405
075 248 405
So sekoj par ocila sleduva zaastitna tvrda futrola/kutija
CENA 400 DEN.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Lampa
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам