1 / 5
Gumi 295 40 21 Pirelli zimski
10.000 МКД
Цената е фиксна
15.08.2022 10:15

Велес / Велес

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

295

Висина:

40

Дијаметар:

21

Se prodavaat dve gumi 295 40 21 Pirelli zimski ekstr gumi proizvedeni 2018 god..
Cena: 10.000 denari za dve gumi
071682777
Vulkanizer Joco Saramzalino

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071682777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам