1 / 7
PLAC za prodazba na Avtomobili
1 €
05.08.2022 07:21

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

250 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Izdavam na dolgorocen zakup atraktivno gradezno zemjiste = plac = za prodazba na automobili na vlezot vo benzinskata pumpa Makoil vo Kriva Palanka. Cena i vremetraenje na zakup po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

stevco
Потврден огласувач
077717517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам