1 / 4
Novi kozni zimski cizmi so krzno br.25
1.200 МКД
15.01.2022 15:23

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Темно сина

Novi kozni cizmi br.25
Topli vnatresno so krzno
Kupeni od kegi shoes
Brojceto ne odgovara, pari ne vrakjaat
Plateni 1500

079 348 564

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам