1 / 4
Kosacka imt 506 motokultivator kultivator
480 €
06.06.2022 19:55

Берово / Берово

Vo odlicna sostojba moze da se vidi i proba tel 070 235 054

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

imt
Потврден огласувач
071713346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам