1 / 3
Se Prodava Dukjan vo krugot na "Astibo"
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.03.2022 09:31

Штип / Штип

Квадратура:

88 m²

Греење:

Струја

Se prodava ili Iznajmuva Dukjan vo krugot na "astibo"

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

Tamer
Потврден огласувач
078370212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам