1 / 3
Продавам електричен медицински кревет
40.000 МКД
Цената не е фиксна
12.12.2021 15:23

Карпош / Скопје

Електричен медицински кревет со две функции на движење на долниот дел и горниот елод креветот.

Со креветот следува и душек.
Креветот е користен само 6 месеци и е во одлична состојба, лесен за склопување и расколпување.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
075400833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам