Дрвен кревет
2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.04.2022 19:28

Кисела Вода / Скопје

Се продава единечен дрвен кревет

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
070343045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам