1 / 3
POVOLNO LG K 22
5.000 МКД
21.12.2021 14:23

Штип / Штип

Марка:

LG

Модел:

K23

Боја:

Blue

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

LG K 22 SKORO NOV

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

nebojsa
Потврден огласувач
078226176
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам