1 / 2
SE PRODAVA KYMCO
450 €
23.02.2022 23:21

Вевчани / Струга

Марка:

Kymco

Вид:

Скутер

Година:

2010

Модел:

like i50

Километри:

10000

SE PRODAVA KYMCO LIKE I50 DONESENO OD AUSTRIA SO AUSTRISKI DOKUMENYI DVE NOVI GUMU PLUS KUFER 078 616 141

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

START KDK TRANS
Потврден огласувач
071591143
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам