1 / 11
MERCEDES BENZ E220 AVANTGARDE 2013 !!
1 €
Цената не е фиксна
09.08.2022 13:11

Штип / Штип

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Celosno servisirana, registrirana cela godina..Poveke info 077952895 i 078433974

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

andrej
Потврден огласувач
077952895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам