Sofer za gradski avtobus
1 €
01.07.2022 14:32

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara sofer so D kategorija za gradski avtobus na linijata 45 na relacija M.A. Chento do Trans. Centar i obratno.
Za povekje info - 078299922
Petar

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078299922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам