Ракија
150 МКД
12.12.2021 20:29

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Домашна лозова жолта 3 годишна ракија
49%, за нарачки на поголеми количини доставата е бесплатна .Контакт на телефон 070766429

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
070614155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам