1 / 6
Se prodava Mercedes A140 benzin plin
1.400 €
12.12.2021 20:50

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 140

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Mercedes A140 benzin plin atest registrirano do maj 2022.
Na kolata se smeneti slednite raboti:
-filter za ulje
-ulje mobil 10 40
-filter vozduh
-benzinska pumpa
-repariran alanser
-repariran alternator
-klinesti kais
-zategaci na klinesti kais INA
-vodna pumpa INA
-drzaci na motor
Kolata e vo perfektna sostojba odlicno malo gradsko vozilo so mnogu mala potrosuvacka.
Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme ima mali karoseriski zabeleski.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
077633023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам