1 / 3
Opel Astra 2.0DTI
900 €
31.03.2023 21:31

Велес / Велес

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

90000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

64 kw / 87 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Opel Astra 2.0DTI 98god full oprema moze i na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Aco
Потврден огласувач
078545335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам