1 / 11
SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 51 kw.2007 god
4.300 €
20.03.2023 06:56

Делчево / Делчево

Марка:

Skoda

Модел:

Roomster

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SKODA ROOMSTER 1.4 TDI 51 kw.2007 god. So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам