1 / 10
Se prodava nova kukja so deloven prostor
1 €
26.06.2022 21:34

Кичево

Број на соби:

10

Квадратура:

528 m²

Број на спратови:

4 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

281 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Se prodava nova kukja so deloven prostor (okolu 200m2). Kukjata e podelena na 2 stana od po 117 m2 i 2 stana na potkrovje od 55m2. Vkupno iskoristena povrsina pod gradba 528 m2. Kukjata e izgradena so naj sovremeni materija, instalirano sopstveno parno greenje vo celiot objekt.Cena 490eur m2. Povekje informacii na 070 318 320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuka vo strog centar

220 €

Se prodava kukja pod Krusino

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам