1 / 12
Se prodava renovirana kukja
1 €
23.02.2023 19:16

Битола / Битола

Број на соби:

5

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1970

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Jorgo Kostovski br.16

Se prodava renovirana kukja na ul. Jorgo Kostovski br.16 na dva sprata.
2 sprata po 70m2
Letna kujna 16m2
Garaza 18m2
Dvor 100m2
Pomosni prostorii 50m2
Vizba 16m2
Kukjata e kompletno renovirana vo 2021 godina. Smeneto voda,struja, pvc dograma, oluci novi, laminat, plocki, abrib, namesten solaren panel, dve klimi inverter 5.5kw i 3.5kw, sigurnosen sistem so 3 kameri.
Se prodava kompletno namestena za ziveenje
Poveke informacii na: 076-527-281

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
076527281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам