1 / 11
Mikrofiber Krpi za prasina
150 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 12:51

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavat professional mikfro fiber krpi od najdobrite svetski brendov (originalni)
Kirkland i AUTOGLM
Moze za se da se koristat za sekakva namena...
Boi: Siva,Zolta,Plava.
Krpa 40x40cm 150denari
Krpa 60x60cm 250denari
Krpite se profesionalni i originalni!!!

Категорија: Останато

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам