1 / 5
Позајмица со залог на злато,техника,автомобили
1 МКД
12.09.2022 11:15

Ѓорче Петров / Скопје

Заложна куќа Волтер е вистински пријател кога парите се во прашање само со лична и предметот за залог, Предновогодишно со ЕКСТРЕМНО НАЈНИСКИ КАМАТИ !!!! ✔✔💰📱💻📷🚲⌚🖥
Вршиме и Откуп на злато кај нас или на домашна адреса!
Исплата кеш !!!
Локација: Партизански Одреди 155 - Порта Влае

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Финансиско банкарски

Се продава од: Претпријатие

Prodavnica Tehnika,velosipedi, Avtomobili
Partizanski Odredi 155
Потврден огласувач
072/225-533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам