1 / 5
REEBOK cizmi kako novi br. 23.5
800 МКД
15.01.2022 15:22

Битола / Битола

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

<30

Боја:

Сина

Reebok detski cizmi kako novi br.23.5
postaveni so krzno
vodootporni
kupeni od mega sport
079 348 564

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам