1 / 4
KOGEL KIPER
19 €
04.07.2022 12:58

Гостивар / Гостивар

KOGEL KIPER SKM 24
Shasija broj:WKOS00024001689998
Tezina: 6,250 kg
Godina:2014

BPW OSOVINI

6 NOVI GUMI: 385/65 R 22.5

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Се продава од:

Mikseri-Bageri-kiperi-Betoski pumpi
Потврден огласувач
071787148
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам