1 / 3
Karaoke stereo pojacalo
2.999 МКД
25.06.2022 13:08

Штип / Штип

Se prodava stereo karaoke pojacalo so priklucok za dva zvucnika, dva mikrofona, usb, sd card, Aux vlez, Output izlez itn.. Koristeno mininalno vo domasni uslovi. Odlicno za zabava so najmalite. Povekje info: 078/368-099 Marijan

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Elly
Потврден огласувач
077709775
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам