1 / 9
Mercedes C220 dizel obicen Registriran 112233
750 €
06.01.2022 03:05

Охрид / Охрид

kolata e vo odlicna sostojba bez popravki registrirana odlicni gumi nov akomulator soncev krov moze da se koristi i za taxi a moze i da se izvadat lepenkite ne e farbana

Категорија: Останато

Се продава од:

×××
Потврден огласувач
078343333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам