Казан ѕидан за ракија
400 €
25.07.2022 17:39

Охрид / Охрид

Se prodava zidan kazan za rakija nema nikakvi ostetuvanja se prodava zatoa sto ne se koristi

Informacii na tel
075463722

Категорија: Останато

Се продава / Можна е замена од:

Niche
Потврден огласувач
078888618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам