1 / 2
iPad Air 3rd Gen 2019 + Apple Pencil
440 €
Цената е фиксна
01.08.2022 19:57

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

11" инчи

iPad Air 3rd Gen 2019 + Apple Pencil

Kako novi, realno se koristenj mn malce.


Rezervacija na 072271980, bez zameni i cenkanja

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071304234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам