1 / 6
Med so orev, borov sirup i propolis
450 МКД
Цената е фиксна
16.02.2022 22:02

Битола / Битола

Продавам Мед со Орев, Боров сируп и Прополис. Цените се следни:

Мед со орев - 450 ден.
Боров сируп - 300 ден.
Прополис (30% ; 20мл) - 100ден.

Контакт тел. 075235786

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
078936039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам