1 / 7
Kawasaki Brute Force 750i V twin EPS
8.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.12.2021 21:08

Берово / Берово

Kawasaki Brute Force 750i V twin 2016 god.
Oprema:
Servo Eps
Makara
Kufer
Led svetlo
Smenet cvt kais
Smeneto ujle i filtri
Novi amortizeri i novi piksni na glavcini na zadni trkala
Sredena prednica
Motorot e bez mana i nema nikakvi dopolnitelni trosoci
Moze da se registrira na bg tabli

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
070266408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам