1 / 10
Prodavam 2-Zimski Gumi M S odlicni .195/50/R-15.Matador.
2.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.06.2022 09:00

Охрид / Охрид

Тип на гуми:

Зимски Гуми

Ширина:

195

Висина:

50

Дијаметар:

15

-Prodavam 2-Zimski Gumi M S.odlicni.
-Marka Matador Sibir Snoew mp-93.
'So dimenzii 195/50/R-15 T-82.God na prizvodtstvo 2016god
- GUMITE se vo odlicna sostojbe ne se krivi ispukani ne se lepeni,i lizani na strana.
-Imaat odlicna sara od 6,5mm.
Vozeni se samo vo letna sezona na Glolf 5.
-cenata e za dvete gumi.Prakam po kargo Ekspres na vas trosak.
- Povelte. Info i na VIBER.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

opel
Потврден огласувач
075968891
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам