1 / 2
Detsko sediste
1.600 МКД
18.06.2022 02:48

Скопје Центар / Скопје

Prodavam detsko sediste za kola, 1-4god. Socuvano, so podesiv naslon.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

reklama
Потврден огласувач
070510798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам