1 / 12
Dekoracija za svadbi, veridbi, rodendeni i dr.
1 МКД
30.06.2022 13:07

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Nudime sekakov vid na dekoracija za razlicni eventi: svadbi, veridbi, rodendeni i dr.
Dekoracijata moze da se dizajnira spored Vaseto baranje.
Cena spored dogovor.
Broj za kontakt: 071 688 000
Facebook: https://www.facebook.com/Hana-Event-100162352483928
Instagram: https://www.instagram.com/hannaevent/

Категорија: Услуги, Сервисери / Се за Свадба / Агенции за организирање свадби

Се продава од:

___
Потврден огласувач
070511411
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам