1 / 11
Mini Bageri i gradezna oprema
9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 20:19

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Prodavam:
Mini bageri novi
Korpi za mini bageri
Vibraciski ploci (zaba) novi
Vibraciski ploci novi
Masini za secenje asfalt i beton

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075492293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам