1 / 3
citizen eco drive titanium
7.000 МКД
28.10.2022 11:06

Аеродром / Скопје

Satot e vo odlicna sostojba, kupen nov 370$ vo USA

Citizen Men's AT0940-50E Eco-Drive Titanium Watch
ABOUT THIS ITEM
Titanium watch with Eco-Drive self-charging functionality featuring black dial with three chronograph subdials and grey Arabic and stick hour markers
Japanese quartz movement with analog display
Mineral crystal dial window with 42 mm case diameter
Features brushed titanium bracelet with push-button fold-over clasp closure
Water resistant to 100 M (330 ft)

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075348665
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам