1 / 12
-DELOVI-ZA-AUDI-VW-SEAT-SKODA-TEL-077-865-999
1 €
02.02.2023 13:00

Струмица / Струмица

DELOVI ZA----AUDI Q7 3.0TDi----A8 3.0 TDI 233 K.S----PASSAT B7 1.6 TDI BLUEMOTION----PASSAT B6 2.0TDI 16V 110K.S BLUEMOTION----PASSAT B6 2.0TDI 16V 140K.S----GOLF V 2.0TDI 16V 140K.S---AUDI A4 B8 1.8TFSI---A4 B7 1.9TDI 116K.S---AUDI A3 1.9 TDI 105 K.S--SEAT ALTEA 1.9 TDI 1.9TDI 105 K.S---SKODA OCTAVIA 1.9TDI DSG..SKODA FABIA 1.9TDI 101K.S----VW TOURAN 1.9TDI 105 K.S----SEAT LEON 1.6TDI 105 K.S.------TEL:077-865-999-----------

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Central Auto Parts
Потврден огласувач
077865999
Испрати Е-маил до огласувачот

Skoda Octavia 2.0 tdi 150 k.s..2014god...Vo Delovi

1 €

VW Passat 1.6 TDI Blue Motion 2012

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам