1 / 9
SONY EVI - D70P VIDEO KAMERI
500 €
23.12.2021 08:13

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam SONY EVI - D70P VIDEO KAMERi,2 komada.Novi vo stiroporni kutii.
Dvete kameri za 500€

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

ICEMAN
A. Demnievski br23
Потврден огласувач
075219960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам