1 / 6
Невестински фустан
130 €
13.11.2022 12:18

Кочани / Кочани

Tип на облека:

Фустани

Големина:

M

Боја:

Бела

Се продава невестински фустан големина 36/38.
Фустанот е хемиски исчистен

**Инфо на тел: 078/831-224 - Сања**

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070782505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам