1 / 1
Туш кади
900 МКД
07.06.2022 17:24

Кисела Вода / Скопје

Се продава сива туш када 80 ×80 користена.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078-215-241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам