1 / 5
BMW 318 2009 ITNO!!!!
1 €
14.12.2021 17:02

Дојран / Гевгелија

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava BMW 316d vo odlicna sostojba...zacuvano do maksimum.
Novi zimni gumi so 4 bandazi i letni gumi so drugi 4 bandazi.
Redovno servisirana moze da se proveri sekade....
Realni kilometri!!
Samo za seriozni kupuvaci , kolata e pali vozi moze da se vidi koga sakate.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078661390
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам