1 / 7
Se prodava Nissan Qashqai
6.700 €
Цената е фиксна
14.12.2021 19:59

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

109 kw / 148 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

1.5. 109ks. 2008god. Dobra sostojba,servisiran komplet. Info na tel.070 673 672

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
071789304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам