1 / 7
Med - Мед
500 МКД
11.05.2022 15:34

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava med od cisto ekolosko podracje atar na selo Kokino i drugi pcelni proizvodi - med livatski 500 den tegla - med vo st 800 den kilo - med so parce st vo tegla 600 den - maticen mlec 300 den gra - propolis sise 20 ml 100 de - polen 100 grama 250 den

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071294718
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам