1 / 3
PECKA DUVALKA MIWE
12 €
14.12.2021 22:06

Куманово / Куманово

Prodavama pecka duvalka marka MIWE so komora za odrzuvanje na gotov proizvod so 8 pleha 60x40 za poveke info na tel 070 211 533 Barajte na ovoj broj 070 211 533

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Mo - Sha Mel
Kumanovo
Потврден огласувач
070211533
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам