1 / 5
Zimski gumi so celicni bandasi od opel
5.000 МКД
23.05.2022 07:51

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

Останато

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

185

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

15

Zimski gumi so celicni bandasi od opel. 2gumi vozeni nekolku meseci i drugite 2 solidni

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071558546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам